Kurumsal

Kurumsal

CATIONA, Türkiye ve diğer hedef pazar ülkelerine yüksek kalitede gıda katkı maddeleri ve kimyasalları sağlamaktadır. Kuruluş amacı en kaliteli ürünü, en uygun fiyat ile gıda sektöründeki müşterilerine ulaştırmaktır.
 

Türkiye pazarına odaklanmış, aynı zamanda Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde hedef pazarlara gıda katkıları ve özel kimyasallar hizmeti veren global trader ve distrübütör şirkettir. Çalışanlarımızla birlikte, en iyi kaliteyi en uygun fiyata ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi kendimize görev biliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim amacımızdır ve bu amaç ile birlikte büyüyerek sektörde saygın bir yer edinmeyi hedeflemek şirketimizin ana felsefesidir.

 

Piyasa Analizi

CATIONA, yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile Kimya sektöründe pazar durumu, arz-talep dengesi, fiyat hareketleri ve piyasa beklentileri konusunda dönemsel analizler yapar.

Kapsamlı veri tabanı ile kimya sektörünü tüm yönleriyle analiz ederek, ürünlerin arz talep dengelerini piyasadaki hareketler doğrultusunda izler.

 

Cationa Avantajları

CATIONA, piyasa riskini yönetmenize yardımcı olur ve bugünün karmaşık dünyasında finansal güvenliğinizi sağlamak için dünya üzerindeki ağlarını en doğru şekilde konumlandırmıştır. En önemli kazancınız, ellinin üzerinde temel kimyevi maddeler konusundaki uzmanlığımız ve sürdürülebilir rekabetçi strateji avantajımızdır. Ticaretimizin garantisi; büyüklük Cationa formülü ile başlar ve ürünlerinizin güvenilirliği ile devam eder.

 

Müşteri Memnuniyeti

CATIONA, Türkiye pazarına odaklanmış, aynı zamanda Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde hedef pazarlara gıda katkıları ve özel kimyasallar hizmeti veren global trader ve distribütör şirkettir. En iyi kaliteyi en uygun fiyatla ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sağlamak birincil önceliğidir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim başarımız, başarımız ile büyüyerek sektörde saygın bir yer edinmek şirketimizin ana felsefesidir.